IMF18-S8NC48-A12
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło zabudowane, NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 500Hz, L=48 mm, IP69K