IMF18-S8PC79-A12
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 500Hz, L=79 mm, IP69K