BCS M30BBE2-POC25H-S04K - BCS00NJ
Czujnik pojemnościowy Balluff, średnica M30, sn=1…25 mm, czoło niezabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, L=79 mm, korpus tworzywo
Parametry produktu
Opisy produktu
Najważniejsze parametry pojemnościowego czujnika poziomu typu BCS00NJ - BCS M30BBE2-POC25H-S04K:
Wielkość obudowy = O 30 x 78.5 mm