CMB30-16BPPEW2SA00 - 6080641
Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 0...16 mm, średnica 30 mm, DC 4-przewodowy, wyjście PNP, funkcja wyjścia komplementarna, IP67/IP68/IP69K, obudowa PBT, przewód 2 m.
CMB30-16BPPEW2SA00 - 6080641
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe, CMB, CMB30-16BPPEW2SA00, Zasięg Sn: 0 mm ... 16 mm, Rodzaj zabudowy: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Komplementarne, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Smart Task Logika podstawowa
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 16 mm
Zasięg gwarantowany Sa 12,24 mm
Rodzaj zabudowy W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 50 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Komplementarne
Właściwość trybu przełączania Możliwość konfiguracji przewodowej
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Rodzaj ustawiania
Potencjometr Czułość (11 obrotów)
Przewód/pin Czułość
IO-Link Czułość, parametry czujnika oraz funkcje Smart Task
Stopień ochrony IP67
IP68
IP69K
Cechy szczególne Wizualny wskaźnik ustawienia
Konfiguracja styku 2 Wejście zewnętrzne, konfiguracja Teach-in, sygnał przełączający
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, tworzywo sztuczne PA12 (2 x)
Wkrętak do ustawienia potencjometru (1 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 36 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V DC
Pobór prądu ≤ 20 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 300 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC EN 61000-4-2 Odporność na wyładowania elektrostatyczne: > 40 kV CD oraz AD
EN 61000-4-3 Odporność na promieniowane pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej: > 20 V/m
EN 61000-4-4 Odporność na serie szybkich stanów przejściowych: +/- 4 kV / 5 kHz
EN 61000-4-5 Odporność na udary: zasilanie elektryczne > 2 kV z 500 Ω; wyjście przełączające > 2 kV z 500 Ω
EN 61000-4-8 Odporność na pole magnetyczne o częstotliwości sieci elektroenergetycznej: ciągła > 60 A/m, 75,9 µ tesla; krótkotrwała > 600 A/m, 759 µ tesla
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,34 mm²
Średnica przewodu Ø 5,2 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
IEC 60068-2-31 Test upadku: 2 razy z wys. 1 m, 100 razy z wys. 0,5 m
EN 60068-2-6 Odporność na drgania Fc: 10 Hz ... 150 Hz, 1 mm / 15 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +85 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, PBT
Długość obudowy 81 mm
Użyteczna długość gwintu 59,5 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 7,5 Nm
Nr pliku UL NRKH.E191603
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 786 lat(a)
DCavg 0%