LCS-1M12M-N08PNO-K020P - 50135751
Czujnik pojemnościowy firmy Leuze, zakres 1 ... 8 mm; zakres max. 8 mm; wyjście: PNP, normalnie otwarta (NO); przewód 2 metry, 3-przewodowy; obudowa cylindryczna; rozmiar gwintu: M12 x 1 mm; wymiary: 12 mm x 61 mm