UBE1000-18GM40A-SE2-V1 - 205347
Czujnik ultradźwiękowy Pepperl+Fuchs, typ bariera - komplet
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Jeżeli termin realizacji nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o kontakt, postaramy się go skrócić.
Skontaktuj się z nami.
Zakup na fakturę lub płatność za pobraniem
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Through-beam ultrasonic barrier UBE1000-18GM40A-SE2-V1
- Krótka konstrukcja, 40 mm
- Wskaźniki funkcji widoczne ze wszystkich kierunków
- Switching output
- Program wejściowy
- Zintegrowana pomoc wyrównania
| Opis produktu |
|---|
| System pojedynczej głowicy |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 15 ... 1000 mm | |
| Standardowa tarcza celownicza | 100 mm x 100 mm | |
| Częstotliwość przetwornika | około 255 kHz | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED zielony | Zasilanie włączone | |
| LED żółty | stan przełączania | |
| Czerwona dioda LED | błąd, obiekt niepewny | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC, tętnienie 10% SS | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 200 ms | |
| Wejście | ||
| Rodzaj wejścia | 1 wejście programu wolna ścieżka powietrza: -U B ... +1 V, obiekt: +6 V ... + U B impedancja wejściowa : > Impuls programowy 4,7 kΩ: ? 1 s |
| Wyjście | ||
| Typ wyjścia | PNP, NO | |
| Znamionowy prąd roboczy | 200 mA, zabezpieczenie przed zwarciem / przeciążeniem | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Opóźnienie włączenia | < 5 ms | |
| Częstotliwość przełączania | ≤ 100 Hz | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN IEC 60947-5-2:2020, IEC 60947-5-2:2019 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 4 piny | |
| Średnica obudowy | 18 mm | |