AHM36A-S1AJ013X12 - 1119562
Enkoder wieloobrotowy SICK, wałek 6 mm, rozdzielczość 8192 x 4096, interfejs SSI, przewód 8-żyłowy 0,5 m, zasilanie 4,5–32 VDC, montaż na serwokołnierzu, IP66/IP67.
AHM36A-S1AJ013X12 - 1119562
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkoder absolutny, AHS/AHM36, AHM36A-S1AJ013x12, Wersja jednoobrotowa lub wieloobrotowa: Wieloobrotowy, Maks. rozdzielczość: 13 bit x 12 bit (8.192 x 4.096), Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 12 mm, Interfejs komunikacyjny: SSI, brak możliwości zaprogramowania, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 230 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba kroków na obrót (rozdzielczość maks.) 8.192 (13 bit)
Liczba obrotów 4.096 (12 bit)
Rozdzielczość maks. (liczba kroków na obrót x liczba obrotów) 13 bit x 12 bit (8.192 x 4.096)
Wartości graniczne błędów G 0,35° (przy 20°C)
Odchylenie standardowe powtórzenia σr 0,2° (przy 20°C)
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny SSI
Czas inicjalizacji 100 ms
Czas generowania pozycji 125 µs
Dane procesu Pozycja
Typ kodu Gray
Parametryzacja przebiegu kodu CW/CCW (V/R̅) parametryzacja przy użyciu przewodu
Częstotliwość taktowania 2 MHz
Ustawianie (regulacja elektroniczna) H aktywny (L = 0 - 3 V, H = 4,0 - Us V)
Zgodnie z kierunkiem/przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara (kolejność kroków w kierunku obrotów) L aktywny (L = 0 - 1 V, H = 2,0 - Us V)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 32 V DC
Pobór mocy ≤ 1,5 W (bez obciążenia)
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie na serwokołnierzu
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Długość wału 12 mm
Masa 0,12 kg
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Cynk
Materiał, przewód PUR
Moment rozruchowy 1 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy < 1 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 40 N (promieniowe)
20 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 6.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 2,5 gcm²
Żywotność łożysk 3,6 x 10^8 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP66 (IEC 60529)
IP67 (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)