AHM36A-S3JL014X12 - 1120293
Enkoder absolutny SICK, wieloobrotowy, rozdzielczość 16?384×4096, wałek 6×12 mm, SAE J1939, przewód 3 m, IP66/IP67, zasilanie 10–30 V, adresowanie do 253.
AHM36A-S3JL014X12 - 1120293
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkoder absolutny, AHS/AHM36, AHM36A-S3JL014X12, Wersja jednoobrotowa lub wieloobrotowa: Wieloobrotowy, Maks. rozdzielczość: 14 bit x 12 bit (16.384 x 4.096), Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 6 mm x 12 mm, Interfejs komunikacyjny: SAE J1939, programowalny, Typ przyłącza: Przewód, 5 żył, uniwersalny, 3 m, Interfejs do programowania: Za pomocą narzędzia inżynieryjnego PLC, za pomocą ręcznego narzędzia do programowania
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 270 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba kroków na obrót (rozdzielczość maks.) 16.384 (14 bit)
Liczba obrotów 4.096 (12 bit)
Rozdzielczość maks. (liczba kroków na obrót x liczba obrotów) 14 bit x 12 bit (16.384 x 4.096)
Wartości graniczne błędów G 0,35° (przy 20°C)
Odchylenie standardowe powtórzenia σr 0,2° (przy 20°C)
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny SAE J1939
Ustawienie adresu 0 ... 253, (Address Claiming: 0...240) default: 224
Prędkość przesyłania danych (w bit/s) 125 kbit/s, 250 kbit/s, 500 kbit/s, domyślnie: 250 kbit/s
Czas inicjalizacji 2 s
Dane procesu Pozycja, Prędkość, Temperatura
Dane parametryczne Liczba kroków na obrót
Liczba obrotów
PRESET
Kierunek zliczania
Częstotliwość próbkowania dla obliczenia prędkości
Jednostka dla wyjścia wartości prędkości
Informacje o stanie Stan CAN za pośrednictwem diod LED stanu
Zakończenie magistrali Za pośrednictwem terminatora
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 5 żył, uniwersalny, 3 m
Napięcie zasilające 10 ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,5 W (bez obciążenia)
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Długość wału 12 mm
Masa 0,12 kg
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Cynk
Materiał, przewód PUR
Moment rozruchowy 1 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy < 1 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 40 N (promieniowe)
20 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 6.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 2,5 gcm²
Żywotność łożysk 3,6 x 10^8 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP66 (IEC 60529)
IP67 (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)