DFS60B-BECA10000 - 1053568
Enkoder inkrementalny SICK, otwór nieprzelotowy 12 mm, interfejs TTL/RS-422, napięcie 10-32 V, złącze M23 12-pin, IP67/IP65, 10 000 impulsów/obrót, odpornośc na drgania 30g, temperatura pracy -40...+100°C.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-BECA10000, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 12 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 10.000
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
|---|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) | |
| Wydajność | ||
| Liczba impulsów na obrót | 10.000 | |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót | |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów | ± 0,01° | |
| Granice błędu | ± 0,05° | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | 40 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 600 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA | |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) | |
| Instalacja elektryczna | ||
| Typ przyłącza | Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe | |
| Napięcie zasilające | 10 ... 32 V | |
| Sygnał odniesienia, liczba | 1 | |
| Sygnał odniesienia, pozycja | 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B | |
| Zabezpieczenie przed zamianą biegunów | Tak | |
| Odporność wyjść na zwarcie | Tak | |
| Mechanika | ||
| Wykonanie mechaniczne | Otwór nieprzelotowy | |
| Średnica wałka lub otworu | 12 mm | |
| Masa | + 0,2 kg | |
| Materiał, wał | Stal nierdzewna | |
| Materiał, kołnierz | Aluminium | |
| Materiał, obudowa | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium | |
| Moment rozruchowy | 0,8 Ncm (+20 °C) | |
| Moment obrotowy roboczy | 0,6 Ncm (+20 °C) | |
| Dopuszczalny statyczny przesuw wałka | ± 0,3 mm (promieniowe) ± 0,5 mm (osiowe) |
| Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka | ± 0,1 mm (promieniowe) ± 0,2 mm (osiowe) |
| Prędkość obrotowa pracy | ≤ 6.000 min⁻¹ | |
| Moment bezwładności wirnika | 40 gcm² | |
| Żywotność łożysk | 3,6 x 10^10 obrotów | |
| Przyspieszenie kątowe | ≤ 500.000 rad/s² | |
| Dane dotyczące otoczenia | ||
| EMC | Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4 | |
| Stopień ochrony | IP67, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529) IP65, po stronie wałka (IEC 60529) |
| Dopuszczalna względna wilgotność powietrza | 90 % (Roszenie niedopuszczalne) | |
| Zakres temperatury roboczej | –40 °C ... +100 °C –30 °C ... +100 °C |
| Zakres temperatur składowania | –40 °C ... +100 °C, bez opakowania | |
| Odporność na wstrząsy | 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27) | |
| Odporność na drgania | 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6) | |