DFS60B-TBAA06000 - 1054274
Inkrementalny enkoder SICK do otworu przelotowego 8 mm, TTL/RS-422, 6000 impulsów/obrót, wtyk M23, zasilanie 4,5–5,5 V, IP65, odporność na drgania/wstrząsy, aluminiowa obudowa, certyfikat cULus.
DFS60B-TBAA06000 - 1054274
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-TBAA06000, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 8 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 6.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 6.000
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy 40 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Masa + 0,2 kg
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 6.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 40 gcm²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP65, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)