DFS60E-BBEL01000 - 1057690
Enkoder inkrementalny SICK, otwór nieprzelotowy 8 mm, 10–32 V HTL push-pull, przewód 3 m, IP67/65, 1000 impulsów/obrót, zakres 0°C...+85°C, wytrzymała konstrukcja aluminium.
DFS60E-BBEL01000 - 1057690
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60E-BBEL01000, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 8 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 3 m, Liczba impulsów na obrót: 1.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1.000
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,2°
Granice błędu ± 0,3°
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 3 m
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór nieprzelotowy
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej 0 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 50 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)