V3T13P-MR62A8 - 1091320
System wizyjny SICK, programowalny, zakres pracy 291–1.091 mm, pole widzenia 540x200 mm, rozdzielczość 3D 0,43 mm/px, IP67, 1.536 punktów na profil, skanowanie 5.000 profili/s, zintegrowane oświetlenie.
V3T13P-MR62A8 - 1091320
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Systemy wizyjne, TriSpector1000, V3T13P-MR62A8, Wersja produktu: TriSpector1060 Programmable, Odstęp roboczy: 291 mm ... 1.091 mm, Przykładowe pole widzenia : 540 mm x 200 mm, Szerokość przy maksymalnym odstępie roboczym: 660 mm, Materiał szybki przedniej: PMMA, Częstotliwość skanowania/odświeżania: 5.000 profili 3D/s, Punkty danych/profil: 1.536
Cechy
Technologia Triangulacja 3D
Programowalny Tak
Wstępnie skalibrowany Tak
Zestaw narzędzi SICK Algorithmus API
HALCON
Zakres pracy 291 mm ... 1.091 mm
Przykładowe pole widzenia 540 mm x 200 mm
Podświetlenie Zintegrowany
Kolor oświetlenia Czerwony, Laser, widzialne, 660 nm, ± 7 nm
Szerokość przy minimalnym odstępie roboczym 180 mm
Szerokość przy maksymalnym odstępie roboczym 660 mm
Maksymalny zakres wysokości 800 mm
Kąt czujnika obrazu 67°
Wsparcie offline Emulator
Zadanie Wykrywać - Obiekty standardowe
Wykrywać - Poziom napełnienia
Mierzyć - Wymiary, kontur i objętość
Mierzyć - Liczba
Monitorować i kontrolować - Jakość
Określać pozycję - Określenie pozycji 3D
Mechanika/elektryka
Typ przyłącza M12, wtyk 12-pinowy, kodowanie A (zasilanie elektryczne, wejścia/wyjścia)
M12, 8-pinowe gniazdo wtykowe, kodowanie X (Gigabit Ethernet)
M12, gniazdo 8-pinowe, kodowanie A (enkoder)
Materiał, przyłącza Niklowany mosiądz
Napięcie zasilające 24 V DC, ± 20 %
Tętnienia resztkowe ss
Pobór mocy ≤ 11 W
Stopień ochrony IP67
Klasa ochrony III
Materiał obudowy Anodowane aluminium
Materiał szybki przedniej PMMA
Masa 1,7 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 307 mm x 62 mm x 84 mm
Wydajność
Częstotliwość skanowania/odświeżania 5.000 profili 3D/s
Maksymalna liczba profili 2.500 na obraz
Punkty danych/profil 1.536
Rozdzielczość pionowa 80 µm ... 670 µm
Rozdzielczość profilu 3D 0,43 mm/px
Interfejsy
Ethernet
Funkcja FTP, HTTP
Prędkość przesyłania danych ≤ 1.000 Mbit/s
Interfejsy użytkownika Serwer sieciowy
Program konfiguracyjny SICK AppStudio
Wejście cyfrowe 3 wejścia
Konfigurowalne wyjścia 4 wejścia/wyjścia
Interfejs dla enkodera RS-422 / TTL
Maksymalna częstotliwość enkodera Max. 300 kHz
Dane dotyczące otoczenia
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 61000-6-2:2005 / EN 61000-6-3:2007
Odporność na udary 15 g / 6 ms (EN 60068-2-27)
Obciążenie przez drgania 5 g, 10 Hz ... 150 Hz (EN 60068-2-6)
Temperatura otoczenia pracy 0 °C ... +50 °C
Temperatura składowania –20 °C ... +70 °C