MLG20A-1040R50801 - 1122871
Kurtyna pomiarowa SICK z ochroną IP69K, cztery wyjścia IO-Link, zasięg 6,3 m, wysokość pola 1.040 mm, odstęp wiązek 20 mm, czas reakcji 5,4 ms, ilość 53 wiązek, odporność chemiczna.
MLG20A-1040R50801 - 1122871
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG20A-1040R50801, Wersja urządzenia: Pro – rozszerzona funkcjonalność, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Obudowa ochronna IP69K, Odstęp miedzy wiązkami: 20 mm, Zasięg roboczy: 6,3 m, Wysokość pola detekcji: 1.040 mm, Długość przewodu: 0,39 m, 0,39 m, Czas odpowiedzi: 5,4 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Pro – rozszerzona funkcjonalność
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 20 mm, 24 mm
Odstęp miedzy wiązkami 20 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 53
Wysokość pola detekcji 1.040 mm
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Q3 Kontrola obecności
Q4 / IN2 Kontrola obecności
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów/szerokość obiektu
Rozpoznawanie obiektów
Klasyfikacja wysokości
Wykrywanie luk/wymiary luki
Wymiar zewnętrzny/wymiar wewnętrzny
Pozycja obiektu
Pozycja otworu
Definicja stref
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Wykrywanie luk
Pomiar wysokości obiektu (Objekthöhenmessung)
Pomiar wymiaru zewnętrznego
Pomiar wymiaru wewnętrznego
Pomiar pozycji obiektu
Pomiar pozycji luki
W zakresie dostawy 1 × nadajnik (w rurce ochronnej IP69K)
1 × odbiornik (w rurce ochronnej IP69K)
1 x instrukcja montażu IP69K
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 57,65 mA
Pobór prądu, odbiornik 130,6 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Typ przyłącza Wtyczka M12, 5-pinowa, 0,39 m
Wtyk M12, 8 pinów, 0,39 m
Materiał obudowy Aluminium (kurtyna optyczna)
PMMA pleksiglas XT Food Contact DoC (rurki ochronne)
Polipropylen, stal nierdzewna 1.4404 (przewód)
VA 1.4305 (element wyrównujący ciśnienie)
Stal nierdzewna 1.4404 (zaślepki)
Stal nierdzewna V4A 1.4404 DIN EN 1672-2 (dławnica kablowa)
Wskazanie LED
Stopień ochrony IP69K
Klasa ochrony III
Masa 2,66 kg
Opcja Obudowa ochronna IP69K
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 8,8 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 6,3 m
Czas odpowiedzi 5,4 ms
Wejścia/wyjścia 4 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 4
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C