MLG25N-1325N10501 - 1217307
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 5 m, odstęp wiązek 25 mm, wysokość pola detekcji 1325 mm, czas reakcji 5,5 ms, IP65/IP67, obsługa fieldbus, Push-Pull, do aplikacji pomiaru i wykrywania.
MLG25N-1325N10501 - 1217307
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG25N-1325N10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.325 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 5,5 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 25 mm, 29 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 54
Wysokość pola detekcji 1.325 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres
Prędkość przesyłania danych: RS-485
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 57,7 mA
Pobór prądu, odbiornik 130,8 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 2,949 kg
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 5,5 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C