MLG50N-2800P10502 - 1112970
Kurtyna pomiarowa SICK do detekcji dużych obiektów, pole detekcji 2800 mm, odstęp wiązek 50 mm, zasięg 5 m, 57 wiązek, czas odpowiedzi 5,7 ms, IP65/IP67.
MLG50N-2800P10502 - 1112970
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG50N-2800P10502, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 50 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 2.800 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 5,7 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 02
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 50 mm, 54 mm
Odstęp miedzy wiązkami 50 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 57
Wysokość pola detekcji 2.800 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres 126 (SSA)
PROFIBUS DP DPV0
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 57,85 mA
Pobór prądu, odbiornik 131,4 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 5,949 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 5,7 ms
Interfejs komunikacyjny
PROFIBUS DP
Prędkość przesyłania danych Autobaud, 9,600 kbit/s ...12 Mbit/s
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C