SGS4-S124P3PS2T00 - 1211293
Kurtyna pomiarowa SICK, Slim, 32 wiązki równoległe, zasięg roboczy 3 m, wysokość detekcji 1240 mm, czas odpowiedzi 19 ms, wyjście PNP, ze stabilizatorem, programowanie Teach-in.
SGS4-S124P3PS2T00 - 1211293
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, SLG, SGS4-S124P3PS2T00, Optyczny wylot światła: Slim, Stabilizator aluminiowy: Ze stabilizatorem, Parametryzacja: Przycisk Teach-in, Odstęp miedzy wiązkami: 40 mm, Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa: Wiązka równoległa aktywna, Zasięg roboczy: 3 m, Wysokość pola detekcji: 1.240 mm, Czas odpowiedzi: 19 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) Wiązka równoległa, 45 mm
Odstęp miedzy wiązkami 40 mm
Optyczny wylot światła Slim
Liczba wiązek 32
Wysokość pola detekcji 1.240 mm
Parametryzacja Przycisk Teach-in
Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa Wiązka równoległa aktywna
Wyjście 1 Wyjście 1 aktywne w przypadku przerwania optycznej drogi światła
Funkcja mutingu Funkcja mutingu nieaktywna
Automatyczna funkcja uczenia Automatyczne programowanie metodą uczenia nieaktywne
Długość fali 950 nm
Napięcie zasilające Uv DC24 V, ± 20 %
Pobór prądu, odbiornik ≤ 70 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wejście testowe (nadajnik)
HIGH = 10 V ... 30 V / LOW = < 5 V
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 36,5 mm x 1.312,4 mm x 12,4 mm
Klasa ochrony III
Masa 160 g
Częstotliwość impulsów 500 kHz
Zasięg maksymalny 4 m
Zasięg minimalny Wiązka równoległa: ≥ 0 m
Zasięg roboczy 3 m
Czas odpowiedzi Wiązka równoległa, 19 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
Pośrednie: 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C