MICS3-ABAZ40IZ1P01 - 1082015
Laserowy skaner bezpieczeństwa SICK, EtherNet/IP, zasięg pola ochronnego 4 m, 8 pól, integracja CIP Safety, stopień ochrony IP65, zasilanie 24 VDC.
MICS3-ABAZ40IZ1P01 - 1082015
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (2 szt.)
Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Wersja produktu microScan3 Core - EtherNet/IP
Wersja Czujnik z wtyczką systemową (zamontowane wstępnie na spodzie)
Obszar zastosowania Indoor
Zasięg pola ochronnego 4 m
Zasięg pól ostrzegawczych 40 m
Liczba jednocześnie monitorowanych pól ≤ 4
Liczba pól 8
Liczba przypadków monitorowania 8
Kąt skanowania 275°
Rozdzielczość (konfigurowalna) 30 mm
40 mm
50 mm
70 mm
150 mm
200 mm
Rozdzielczość kątowa 0,39°
Czas odpowiedzi 95 ms
Dodatek do pola ochronnego 65 mm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
Typ Typ 3 (IEC 61496)
Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa SIL 2 (IEC 61508)
Kategoria Kategoria 3 (EN ISO 13849)
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa PL d (EN ISO 13849)
PFHD (średnie prawdopodobieństwo niebezpiecznej awarii na godzinę) 8,0 x 10-8
TM (okres użytkowania) 20 lat(a) (EN ISO 13849)
Bezpieczny stan w przypadku usterki Wyjścia bezpieczeństwa przez sieć mają wartość logiczną 0.
Interfejsy
Typ przyłącza
Zasilanie elektryczne 1 x wtyk M12, 4-pinowy, kodowanie A
Magistrala sieciowa, sieć przemysłowa 2 x złącze żeńskie M12, 4-pinowe, kodowanie D
Wyjścia
Pary OSSD 0
Wyjścia bezpieczeństwa przez sieć 4
Interfejs danych
Usługi EtherNet/IP™ CIP Safety™
CoLa 2 (konfiguracja i diagnostyka za pomocą programu Safety Designer)
Wyprowadzenie danych
DHCP
SNMP
SNTP (klient i serwer)
Magistrala sieciowa, sieć przemysłowa
EtherNet/IP™: The CIP Networks Library Volume 2, Edition 1.21
CIP Safety™: The CIP Networks Library Volume 5, Edition 2.13
Obsługa topologii DLR (Device Level Ring)
Wskaźniki Kolorowy wyświetlacz graficzny, LEDs
Instalacja elektryczna
Klasa ochrony III (EN 61140)
Napięcie zasilające Uv 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
Typowy pobór mocy 7,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 112 mm x 150,7 mm x 111,1 mm (bez wtyczki systemowej)
Masa 1,45 kg
Materiał obudowy Aluminium
Kolor obudowy RAL 1021 (żółty rzepakowy), RAL 9005 (czarny)
Materiał osłony układu optycznego Polycarbonat
Powierzchnia osłony układu optycznego Powłoka zewnętrzna odporna na zadrapanie
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP65 (IEC 60529)
Temperatura otoczenia pracy –10 °C ... +50 °C
Temperatura składowania –25 °C ... +70 °C
Odporność na drgania
Klasa 5M1 (IEC 60721-3-5)
3M4 (IEC TR 60721-4-3)
Odporność na wstrząsy
Klasa 5M1 (IEC 60721-3-5)
3M4 (IEC TR 60721-4-3)
Trwały udar 100 m/s², 16 ms
150 m/s², 6 ms
EMC IEC 61496-1, IEC 61000-6-2, IEC 61000-6-4
Inne dane
Rodzaj światła Pulsująca dioda laserowa
Długość fali 845 nm
Możliwy do wykrycia współczynnik remisji 1,8% ... kilka 1000%