NANS3-CAAZ30AN1 - 1100334
Laserowy skaner bezpieczeństwa SICK, nanoScan3, zasięg pola ochronnego 3 m, 275° skanowania, 128 pól, wejścia/wyjścia 4, IP65, rozdzielczość 0,17°, kompaktowa obudowa, zasilanie 24 VDC.
NANS3-CAAZ30AN1 - 1100334
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (2 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Podgrupa nanoScan3 Pro I/O
Wersja Czujnik bez wtyczki systemowej
Obszar zastosowania Indoor
Zasięg pola ochronnego 3 m
Zasięg pól ostrzegawczych 10 m
Zakres pomiaru odległości 40 m
Liczba jednocześnie monitorowanych pól ≤ 8
Liczba pól 128
Liczba przypadków monitorowania 128
Kąt skanowania 275°
Rozdzielczość (konfigurowalna) 20 mm
30 mm
40 mm
50 mm
60 mm
70 mm
150 mm
200 mm
Rozdzielczość kątowa 0,17°
Czas odpowiedzi 70 ms
Dodatek do pola ochronnego 65 mm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
Typ Typ 3 (IEC 61496)
Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa SIL 2 (IEC 61508)
Kategoria Kategoria 3 (EN ISO 13849)
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa PL d (EN ISO 13849)
PFHD (średnie prawdopodobieństwo niebezpiecznej awarii na godzinę) 8,0 x 10-8
TM (okres użytkowania) 20 lat(a) (EN ISO 13849)
Bezpieczny stan w przypadku usterki Co najmniej jedno urządzenie OSSD jest wyłączone
Interfejsy
Uniwersalne wejścia/wyjścia 4
Wyjścia
Pary OSSD 2
Wejścia
Wejścia uniwersalne 8
Dynamiczne wejścia sterujące 4
Statyczne wejścia sterujące 6
Interfejs danych
Usługi CoLa 2 (konfiguracja i diagnostyka za pomocą programu Safety Designer)
Wyprowadzenie danych
DHCP
SNTP
Wskaźniki Kolorowy wyświetlacz graficzny, LEDs
Instalacja elektryczna
Klasa ochrony III (EN 61140)
Napięcie zasilające Uv 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
Typowy pobór mocy 3,9 W (bez obciążenia wyjściowego)
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 106,6 mm x 80 mm x 117,5 mm (z wtyczką systemową)
Masa 0,67 kg
Materiał obudowy Aluminium
Kolor obudowy RAL 1021 (żółty rzepakowy), RAL 9005 (czarny)
Materiał osłony układu optycznego Polycarbonat
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP65 (IEC 60529)
Temperatura otoczenia pracy –10 °C ... +50 °C
Temperatura składowania –25 °C ... +70 °C
Odporność na drgania
Klasa 5M1 (IEC 60721-3-5)
Odporność na wstrząsy
Klasa 5M1 (IEC 60721-3-5)
Trwały udar 50 m/s², 11 ms
100 m/s², 16 ms
EMC IEC 61496-1, IEC 61000-6-2, IEC 61000-6-3
Inne dane
Rodzaj światła Pulsująca dioda laserowa
Długość fali 905 nm
Możliwy do wykrycia współczynnik remisji 1,8% ... kilka 1000%