TIM781-2174101 - 1096807
TIM781-2174101 - 1096807
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (2 szt.)
Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Obszar zastosowań Outdoor, Indoor
Zasada pomiaru HDDM+
Źródło światła Podczerwień (850 nm)
Klasa lasera 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014+A11:2021)
Kąt otwarcia
Poziomo 270°
Częstotliwość skanowania 15 Hz
Rozdzielczość kątowa
Poziomo 0,33°
Zakres pracy 0,05 m ... 25 m
Zasięg
W przypadku współczynnika remisji 10% 8 m
Mechanika/elektryka
Typ przyłącza 1 x przyłącze „Ethernet”, 4-pinowe gniazdo M12
1 x przyłącze „zasilanie elektryczne”, 12-pinowy wtyk M12
1 x Gniazdo Micro USB, typ B
Napięcie zasilające 9 V DC ... 28 V DC
Pobór mocy Typ. 4 W, 16 W przy 4 maks. obciążonych wyjściach cyfrowych
Prąd wyjściowy ≤ 100 mA
Kolor obudowy Szary (RAL 7032)
Klasa ochrony III (IEC 61140:2016-1)
Masa 250 g, bez przewodów podłączeniowych
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 60 mm x 60 mm x 86 mm
MTBF > 100 lat(a)
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 100 lat(a)
Wydajność
Czas odpowiedzi 1 skanowanie, typ. 67 ms
2 skanowania, ≤ 134 ms
Wykrywane kształty obiektów Niemal dowolny
Błąd systematyczny ± 60 mm
Błąd statystyczny 2)
Zintegrowana aplikacja Analiza pól
Wyprowadzanie danych pomiarowych
Liczba symultanicznych analiz 3 równocześnie obsługiwane pola (na zestaw pól)
Interfejsy
USB
Uwaga Micro USB
Funkcja Parametryzacja
Wejścia/wyjścia cyfrowe
Wejścia 4 (PNP, do przełączania zestawu pól)
Wyjścia 3 (PNP, dodatkowo 1 x “Device Ready”)
Czas opóźnienia 67 ms ... 30.000 ms (konfigurowany)
Czas postoju 67 ms ... 600.052 ms (konfigurowany)
Wskazania optyczne 2 LEDs (ON, „Device Ready”)
Dane dotyczące otoczenia
Remisja obiektu 4 % ... 1.000 % (Odbłyśniki)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
Wyemitowane promieniowanie Obszar mieszkalny (IEC 61000-6-3:2006+AMD1:2010)
Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne Warunki przemysłowe (IEC 61000-6-2:2005)
Odporność na drgania
Sinusowe skanowanie rezonansowe 10 Hz ... 1.000 Hz
Kontrola sinusowa 10 Hz ... 500 Hz, 5 g, 10 cykli częstotliwości
Kontrola szumów 10 Hz ... 250 Hz, 4,24 g RMS, 5 h
Odporność na wstrząsy 50 g, 11 ms, ± 3 pojedyncze udary / oś
25 g, 6 ms, ± 1000 pojedynczych udarów / oś
50 g, 3 ms, ± 5000 pojedynczych udarów / oś
Temperatura otoczenia pracy –25 °C ... +50 °C
Temperatura składowania –40 °C ... +75 °C
Zmiana temperatury –25 °C ... +50 °C, 10 cykli
Wilgoć/ciepło +25 °C ... +55 °C, 95 % wzgl. wilg. pow., 6 cykli
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza
Eksploatacja
Składowanie ≤ 90 %, bez kondensacji (EN 60068-2-30:2005)