MM12-90ANS-ZU0 - 1051013
Magnetyczny czujnik SICK, zasięg do 90 mm, M12, przewód 2 m, wyjście NPN NO, metalowa obudowa, IP67, napięcie 10–30 VDC, nominalna czułość 0,6 mT, temp. -25°C...+75°C.
MM12-90ANS-ZU0 - 1051013
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MME, MM12-90ANS-ZU0, Zasięg Sn: 90 mm, Wyjście przełączające: NPN, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m, Materiał obudowy: Metal, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Advanced
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 5 mm ... 90 mm
Zasięg gwarantowany Sa 72,9 mm
Nominalna czułość progowa 0,6 mT
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Odchylenie pola magnetycznego Osiowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2,2 V
Pobór prądu 10 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 30 ms
Histereza ≤ 25 %
Powtarzalność ≤ 1 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Materiał przewodu PUR
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Metal, Mosiądz, niklowany
Długość obudowy 50 mm
Użyteczna długość gwintu 40 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 7 Nm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 2.238 lat(a)
DCavg 0 %