MPS-160TSTP0 - 1050685
Czujnik położenia do siłowników SICK, zakres pomiarowy 160 mm, wyjście analogowe 4–20 mA/0–10 V, przewód z wtykiem M8, IP67, DC 4-przewodowe, czas próbkowania 1 ms, funkcja Teach-in, plastikowa obudowa.
MPS-160TSTP0 - 1050685
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-T, MPS-160TSTP0, Zakres pomiarowy: 160 mm, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m, Wyjście przełączające / funkcja przełączająca / stopień ochrony: Analogowy, IP67, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Interfejs komunikacyjny: -
Siłowniki SMC z rowkiem C
Zakres pomiarowy 160 mm
Długość obudowy 173 mm
Funkcja wyjścia Analogowy
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Wyjście analogowe (napięcie) 0 V ... 10 V
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Stopień ochrony IP67
Rodzaj ustawiania
Panel obsługowy uczenia (Teach-in) Uczenie wyjść analogowych
Przywrócenie ustawień fabrycznych zakresu pomiarowego
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 15 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 22 mA, bez obciążenia
Maks. rezystor obciążający ≤ 500 Ω Wyjście prądowe, 24 V
Min. rezystor obciążający ≥ 2 kΩ
Rozdzielczość stand. 0,03% FSR (maks. >= 0,05 mm)
Błąd liniowości stand. 0,3 mm
Powtarzalność stand. 0,06% FSR (>= 0,1 mm)
Funkcja uczenia Teach-in Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Typ przyłącza – szczegóły
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Średnica przewodu Ø 2,6 mm
MTTFD 235 lat(a)
DCavg 0 %