MPA-179THTU0 - 1059447
Czujnik pomiarowy do siłowników SICK, analogowy z IO-Link, przewód 4-żyłowy 2 m, zakres 179 mm, obudowa metalowa/alu/tworzywo, IP65/IP67/IP68, rozdzielczość 0,03% FSR, funkcja Teach-in.
MPA-179THTU0 - 1059447
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPA, MPA-179THTU0, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, ze zdjętym płaszczem, 2 m, Funkcja wyjścia: Analogowy, IO-Link, Zakres pomiarowy: 179 mm, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
Cechy
Budowa cylindryczna Uniwersalny
Budowa siłownika z adapterem Siłownik okrągły
Siłownik cięgnowy
Siłownik z rowkiem T
Siłownik DSBC firmy Festo
Siłownik SMC CP96
Zakres pomiarowy 179 mm
Długość obudowy 181 mm
Funkcja wyjścia Analogowy, IO-Link
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Wyjście analogowe (napięcie) 0 V ... 10 V
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Stopień ochrony IP65
IP67
IP68
Rodzaj ustawiania
Panel obsługowy uczenia (Teach-in) Uczenie zakresu pomiarowego
Wybór wyjścia prądowego/wyjścia napięcia lub IO-Link
Przywrócenie ustawień fabrycznych zakresu pomiarowego
IO-Link Uczenie zakresu pomiarowego
Reset zakresu pomiarowego
Funkcje IO-Link Funkcje standardowe
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 15 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 35 mA, bez obciążenia
Maks. rezystor obciążający ≤ 500 Ω Wyjście prądowe, 24 V
Min. rezystor obciążający ≥ 2 kΩ
Klasa ochrony III
Wymagane natężenie pola magnetycznego stand. 2 mT ... 15 mT
Rozdzielczość stand. 0,03% FSR (maks. >= 0,06 mm)
Błąd liniowości stand. 0,5 mm
Powtarzalność stand. 0,06% FSR (>= 0,1 mm)
Czas próbkowania stand. 1,15 ms
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Wskaźnik LED stanu przełączania Tak
Funkcja uczenia Teach-in Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
EMC Wg EN 60947-5-2
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, ze zdjętym płaszczem, 2 m
Typ przyłącza – szczegóły
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Średnica przewodu Ø 2,6 mm
Promień gięcia Przy nieruchomym ułożeniu przewodu > 5 x średnica przewodu
W stanie ruchomym > 10 x średnica przewodu
Wyprowadzenie przewodu Osiowe
Materiał
Obudowa Metal, aluminium
Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 206 lat(a)
DCavg 0 %