MPA-791THTP0 - 1059473
Czujnik pomiarowy do siłowników SICK, analogowy z IO-Link, przewód z wtykiem M8 0,3 m, zakres 791 mm, obudowa metalowa/alu/tworzywo, IP65/IP67/IP68, rozdzielczość 0,03% FSR, funkcja Teach-in.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPA, MPA-791THTP0, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m, Funkcja wyjścia: Analogowy, IO-Link, Zakres pomiarowy: 791 mm, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Budowa cylindryczna | Uniwersalny | |
| Zakres pomiarowy | 791 mm | |
| Długość obudowy | 793 mm | |
| Funkcja wyjścia | Analogowy, IO-Link | |
| Wykonanie elektryczne | DC 4-przewodowe | |
| Wyjście analogowe (napięcie) | 0 V ... 10 V | |
| Wyjście analogowe (prąd) | 4 mA ... 20 mA | |
| Stopień ochrony | IP65 IP67 IP68 |
| Rodzaj ustawiania | ||
| IO-Link | Uczenie zakresu pomiarowego Reset zakresu pomiarowego |
| Funkcje IO-Link | Funkcje standardowe | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 15 V DC ... 30 V DC | |
| Pobór prądu | 35 mA, bez obciążenia | |
| Maks. rezystor obciążający | ≤ 500 Ω Wyjście prądowe, 24 V | |
| Min. rezystor obciążający | ≥ 2 kΩ | |
| Klasa ochrony | III | |
| Wymagane natężenie pola magnetycznego stand. | 2 mT ... 15 mT | |
| Rozdzielczość stand. | 0,03% FSR (maks. >= 0,06 mm) | |
| Błąd liniowości stand. | 0,5 mm | |
| Powtarzalność stand. | 0,06% FSR (>= 0,1 mm) | |
| Czas próbkowania stand. | 1,15 ms | |
| Zabezpieczenie przed zamianą biegunów | Tak | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Wskaźnik LED stanu przełączania | Tak | |
| Funkcja uczenia Teach-in | Tak | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –20 °C ... +70 °C | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Typ przyłącza | Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m | |
| Typ przyłącza – szczegóły | ||
| Nadaje się do zastosowania w chłodniach | Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,08 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 2,6 mm | |
| Wyprowadzenie przewodu | Osiowe | |
| Materiał | ||
| Obudowa | Metal, aluminium Tworzywo sztuczne |
| Przewód | PUR | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 96 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |