MQ10-60APSKRDS04 - 1117741
Magnetyczny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg do 60 mm, prostopadłościenna obudowa 10x28x16 mm, wyjście PNP, przewód zakończony wtyczką M8, IP67, plastikowa obudowa, wyjście NO, zakres temperatur -25°C...+75°C.
MQ10-60APSKRDS04 - 1117741
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MQB, MQ10-60APSKRDS04, Zasięg Sn: 60 mm, Budowa prostopadłościenna (szer. x wys. x głęb.): 10 mm x 28 mm x 16 mm, Wyjście przełączające: PNP, Typ przyłącza: Przewód z wtyczką M8, 3-pinowy, z radełkowanym złączem śrubowym, 0,21 m, Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty
Cechy
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 10 mm x 28 mm x 16 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 60 mm
Zasięg gwarantowany Sa 48,6 mm
Nominalna czułość progowa 1 mT
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód z wtyczką M8, 3-pinowy, z radełkowanym złączem śrubowym, 0,21 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 1,5 V
Pobór prądu 5 mA