MQ10-60APSKT0 - 1078008
Czujnik magnetyczny SICK, zasięg do 60 mm, wyjście PNP, prostopadłościenna obudowa 10x28x16 mm, wtyk M8 3-pinowy, IP67, tworzywo sztuczne, funkcja NO, zakres temperatur -25°C...+75°C.
MQ10-60APSKT0 - 1078008
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MQB, MQ10-60APSKT0, Zasięg Sn: 60 mm, Budowa prostopadłościenna (szer. x wys. x głęb.): 10 mm x 28 mm x 16 mm, Wyjście przełączające: PNP, Typ przyłącza: Wtyk M8, 3-pinowy, Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty
Cechy
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 10 mm x 28 mm x 16 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 60 mm
Zasięg gwarantowany Sa 48,6 mm
Nominalna czułość progowa 1 mT
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M8, 3-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 1,5 V
Pobór prądu 5 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 26 ms
Histereza 1 % ... 10 %
Powtarzalność ≤ 1 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.924 lat(a)
DCavg 0 %