SLC445-ER-1210-14-01 - 103005399
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, wysokość obszaru zabezpieczanego 1210 mm, kategoria bezpieczeństwa 4, stopień ochrony IP67, 120 promieni, rozdzielczość 14 mm, funkcje mutingu i blankingu, wyjście p-type.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC445-ER-1210-14-01 103005399
  • Wielofunkcyjny
  • Muting
  • Tryb cykliczny
  • Podwójny reset
  • Multiscan
  • Kategoria bezpieczeństwa 4 wg IEC 61496-1
  • Zintegrowana aktywna funkcja pozycjonowania
  • Blanking: stały/ruchomy
  • Stan i diagnostyka za pomocą wyświetlacza 7-segmentowego
  • Zintegrowane sterowanie zestyków
  • Przyjazne dla użytkownika ustawienie parametrów, bez uzycia narzędzi
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC445-ER-1210-14-01
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103005399
EAN (European Article Number) 4030661436104
Właściwości ogólne
Normy CLC/TS 61496-2,EN IEC 61496-1
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 20 ms
Ciężar brutto 2 180 g
Dane ogólne - właściwości
funkcja mutingu Tak
Ustawianie ręczne Tak
Możliwość sterowania zegarowego Tak
Reset ręczny Tak
Zintegrowany regulacja styczników Tak
Kodowanie promienia Tak
Funkcja wygaszania Tak
Wyświetlacz 7-segmentowy Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Zintegrowany wskaźnik, diagnostyka Tak
Zmniejszona rozdzielczość Tak
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 120
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 4
Wartość PFH 5,14 x 10?? /h
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 14 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 1 210 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 7 m
Konektor Konektor
Konektor, odbiornik Konektor M12, 12-polowy
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika (Odbiornik) 1 301 mm
Wysokość czujnika (Nadajnik) 1 291 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A
Note
Uwaga (informacje ogólne) I<sub>m</sub> W przypadku awarii (przerwania zasilania 0 V) maksymalny prąd upływowy wynosi 1 mA.