PS116-T21-L200-K240 - 103051684
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS116-T21-L200-K240 103051684
  • Technika szybkiego podłączania dzięki zaciskom przyłączeniowym obracanym o 45°
  • Przepust kablowy 1 x M20 x 1,5
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • Symetryczna obudowa
  • Klasa ochrony IP66, IP67
  • Głowicę można obracać o 8 x 45°
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS116-T21-L200-K240
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103051684
EAN (European Article Number) 4030661630472
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50047 e
Obszar aktywny Metal
Ciężar brutto 196 g
Dane ogólne - właściwości
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Liczba zestyków pomocniczych 2
Liczba zestyków bezpieczeństwa 1
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
B10D Normally-closed contact (NC) 20 000 000 operacji
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dźwignia kątowa K240
Materiał rolki Tworzywo
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła przełączania, minimalne 6 N
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 40 N
Szybkość najazdu, minimalne 60 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Moment aktywujący, minimalne 0,2 Nm
Moment wymuszonego rozwarcia 0,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Długość przewodu 2 m
Konektor Kabel podłączony fabrycznie
Przekrój żyły 0,5 mm<sup>2</sup>
Typ kabla LiYY
Przyłącze (mechaniczne) dół
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 16,6 mm
Szerokość czujnika 31 mm
Wysokość czujnika 95,5 mm
Średnica rolki 22 mm
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 V
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 3 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 1,5 A