BES M30MF-USC15B-BV02 - BES0091
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M30, sn=15 mm, czoło zabudowane, NO, 2-przewodowo, zasilanie 10-36 VDC, kabel 2 m, 400Hz, L=42 mm
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 42.5 mm
Obudowa M30x1.5
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 15 mm
Wyjście przełączające Niespolaryzowane Styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 400 Hz
Materiał obudowy Mosiądz, powłoka bez zawartości niklu
Materiał powierzchni aktywnej PA 12
Przyłącze Przewód, 2.00 m, PVC
Napięcie robocze Ub 10...36 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C