IMC12-04BPPVC0SA70 - 1079287
IMC12-04BPPVC0SA70 - 1079287
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMC, IMC12-04BPPVC0SA70, Zasięg Sn: 0 mm ... 4 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Smart Task (pomiar czasu + eliminacja drgań styków)
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Liczba punktów przełączania Maks. cztery ustawiane punkty przełączania lub okna
Tryb przełączania Single point, Window mode, Two point mode, Wizualny wskaźnik ustawienia
Częstotliwość przełączania wyj. Qint.1 / Qint.2 na pinie 2: 1.000 Hz
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Wyjście Q/C wyjście przełączające lub tryb IO-Link
Wyjście MFC wyjście przełączające lub wejście
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty / Styk normalnie otwarty
Właściwość trybu przełączania Programowalny
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Stopień ochrony IP68
IP69K
Cechy szczególne Smart Task, Odporność na środki chłodzące i smarujące, IO-Link
Zastosowania specjalne Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, trudne warunki pracy
Cechy wyróżniające Odporność na środki chłodzące i smarujące
Konfiguracja styku 2 Wejście zewnętrzne, konfiguracja Teach-in, sygnał przełączający
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V2A, z uzębieniem blokującym (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Histereza Programowalny
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 65 mm
Użyteczna długość gwintu 48 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 32 Nm
Nr pliku UL E181493
Dokładność uczenia (Teach-in) +/- 3% Sr
Rozdzielczość standardowa (zakres) 10 μm (0 mm ... 1 mm)
20 μm (1 mm ... 3 mm)
40 μm (3 mm ... 4 mm)
Rozdzielczość maksymalna (zakres) 20 μm (0 mm ... 1 mm)
40 μm (1 mm ... 3 mm)
75 μm (3 mm ... 4 mm)
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 688 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Interfejs komunikacyjny
Interfejs komunikacyjny IO-Link V1.1
Interfejs komunikacyjny – szczegóły COM2 (38,4 kBaud)
Czas cyklu 5 ms
Długość danych procesowych 32 Bit
Struktura danych procesowych Bit 0 = sygnał przełączający QL1
Bit 1 = sygnał przełączający QL2
Bit 2 = sygnał przełączający QInt3
Bit 3 = sygnał przełączający QInt4
Bit 18 ... 31 = wartość czasu
Ustawienie fabryczne Punkt przełączania 1: wartość referencyjna 1
Wyjście: styk normalnie otwarty
Styk 2 – konfiguracja: wejście
Wartości referencyjne
Wskazówka Wartość referencyjna (cyfrowa) dla punktu przełączania w mm zapisana w czujniku
Wartość referencyjna 1 4 mm
Wartość referencyjna 2 3 mm
Wartość referencyjna 3 2 mm
Wartość referencyjna 4 1 mm
Współczynniki redukcji
Stal nierdzewna (V2A) Ok. 0,7
Aluminium (Al) Ok. 0,4
Miedź (Cu) Ok. 0,3
Mosiądz (Ms) Ok. 0,4
Smart Task
Oznaczenie Smart Task Pomiar czasu + eliminacja drgań styków
Funkcja logiczna Okno
Bezpośrednie
Funkcja timera Dezaktywowany
Opóźnienie przy włączaniu
Opóźnienie wyłączenia
Opóźnienie włączenia i wyłączenia
Impuls (One Shot)
Inwerter Nastawne
Dokładność pomiaru czasu SIO Logic: (-1,2 ... 0) x podstawa czasu ± 1% mierzonej wartości czasu
IOL: (-1,2 ... 0) x podstawa czasu ± 1% mierzonej wartości czasu