IME08-2N5NSZT0S - 1040862
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, obudowa M8, zasięg 2,5 mm, NPN, styk NO, złącze M8 3-pin, montaż nie wpuszczany, IP67, częstotliwość 4 kHz.
IME08-2N5NSZT0S - 1040862
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME08-2N5NSZT0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 2,5 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M8, 3-pinowy
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M8 x 1
Średnica Ø 8 mm
Zasięg Sn 2,5 mm
Zasięg gwarantowany Sa 2,025 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 4.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M8, 3-pinowy
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 50 mm
Użyteczna długość gwintu 30 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 5 Nm
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %