IME12-08NDSZY3S - 1093042
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowy korpus, zasięg 8 mm, DC 2-przewodowe, wyjście NO, przewód 3 m odporny na olej, IP67, gwint M12, prąd do 100 mA.
IME12-08NDSZY3S - 1093042
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME12-08NDSZY3S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 8 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 2-przewodowe, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 2-żyłowy, 3 m
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 8 mm
Zasięg gwarantowany Sa 6,48 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 2-żyłowy, 3 m, odporny na olej
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 2-przewodowe
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 4 V
≤ 4,5 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 100 mA
Prąd resztkowy ≤ 0,8 mA
Minimalny prąd obciążenia ≥ 3 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,9 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Impuls załączenia ≤ 5 ms
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 63 mm
Użyteczna długość gwintu 43 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 12 Nm
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.103 lat(a)
DCavg 0 %