IME18-08BPSZC0K - 1040965
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótki korpus, zasięg 8 mm, DC 3-przewodowe, PNP, styk NO, wtyk M12 4-pinowy, IP67, montaż w jednej płaszczyźnie, częstotliwość 1 kHz.
IME18-08BPSZC0K - 1040965
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME18-08BPSZC0K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 8 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 8 mm
Zasięg gwarantowany Sa 6,48 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 50 mm
Użyteczna długość gwintu 33 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 40 Nm
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %