IPS18-S8PO48-A12
Czujnik indukcyjny XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło zabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 500Hz, L=48 mm
IPS18-S8PO48-A12 - Zdjęcie 1 z 2
IPS18-S8PO48-A12 - Zdjęcie 2 z 2
IPS18-S8PO48-A12
IPS18-S8PO48-A12
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (1 szt.)
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2 tygodnie
Wersja
Czujniki indukcyjne okrągły
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
Gwarancja
25
Producent
XECRO
Zasilanie
Polaryzacja
Funkcja wyjścia
Strefa działania
Wykonanie czoła
Opisy produktu
Czujnik indukcyjny, producentem jest firma XECRO, średnica obudowy cylindrycznej M18, strefa nominalnego zasięgu równa się 8 mm, czoło zabudowane, polaryzacja PNP / funkcja wyjścia NO, wymagany zakres zasilania 10-30 VDC, podłącznie poprzez standardowy konektor przemysłowy M12, maksymalna częstotliwość pracy czujnika 500Hz, długość całkowita obudowy L=48 mm.