IMS12-04BPONU2S - 1103205
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, odporność na środki czyszczące, stal nierdzewna, wytrzymałość na temperaturę, zasięg 4 mm, przewód 2 m, PNP, IP68/IP69K, do stref higienicznych i mokrych.
IMS12-04BPONU2S - 1103205
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
IP69K
Cechy szczególne Odporny na środki czyszczące, Wytrzymałość na temperaturę
Zastosowania specjalne Maszyny mobilne, Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 7,2 V DC ... 60 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2,5 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem 100 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
Odporność na zakłócenia wg normy DIN ISO 11452-2: 100 V/m
AM pionowa 20 MHz - 800 MHz; AM pozioma 200 MHz - 800 MHz; PM pionowa/pozioma 800 MHz - 2,7 GHz
Odporność na zaburzenia przewodzone wg normy ISO 7637-2 (impuls/stopień/kryterium awarii 12 V/kryterium awarii 24 V): 1/IV/C/C, 2a/IV/A/A, 2b/IV/C/C, 3a/IV/A/A, 3b/IV/A/A, 4/IV/C/A, 5a/IV/B/B, 5b/IV/B/B
EN 61000-4-2 ESD: 4 kV CD / 8 kV AD
EN 61000-4-3 – odporność na promieniowane pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej: 10 V/m
EN 61000-4-4 Burst: 2 kV
EN 61000-4-5 Surge: 0,5 kV L-to-L, Ri: 2 Ω
EN 61000-4-6 – odporność na zaburzenia przewodzone, indukowane przez pola o częstotliwości radiowej: 10 V
Badanie korozyjności Badanie w mgle solnej EN 60068-2-52: stopień 5, 4 cykle
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PUR
Przekrój poprzeczny przewodu 0,5 mm²
Średnica przewodu Ø 5 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania Odporność na drgania EN 60068-2-6 Fc: 25 g Peak (10 Hz ... 2000 Hz) / –20°C ... +50°C
Szum szerokopasmowy EN 60068-2-64: 15 g rms (5 Hz ... 2000 Hz) / 8 godzin w każdym kierunku 3-osiowego układu współrzędnych / –40°C ... +85°C
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +100 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 56 mm
Użyteczna długość gwintu 51 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 20 Nm
Klasa ochrony III
Nr pliku UL E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.196 lat(a)
DCavg 0 %