NEN10-12GM50-E1-V1 - 231722
Czujnik indukcyjny o wydłużonej strefie działania firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 10 mm, czoło niezabudowane, NPN, 3-przewodowy / normalnie zamknięty (NC), zasilanie 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP67, 0 ... 600 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NEN10-12GM50-E1-V1
- Zwiększona odległość robocza
- 10 mm czoło niezabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 10 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 8.1 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 30 mm x 30 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,75 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.45 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | ze stali 1.0037 (St37): 10 mm | |
| B | 12 mm | |
| C | 30 mm | |
| F | 42 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 600 Hz | |
| Histereza | 0.06 ... 1 mm | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Odporność na przeciążenie | tak | |
| Zabezpieczenie przed zerwaniem drutu | tak | |
| Tłumienie przepięć | tak | |
| Sinusoida | 10% | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Powtórz dokładność | 0,3 mm | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA, powyżej 70 ° C maks. 150 mA | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 10 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 50 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1740 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 4 piny | |
| Materiał obudowy | mosiądz, niklowany | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Masa | 20 g | |
| Moment dokręcania, śruby mocujące | max. 10 Nm | |