NJ2-F-US-1.025-V93 - 906607
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 2 mm, montaż zabudowany, 2-przewodowy / normalnie otwarty (NO), 20 ... 250 V AC / 20 ... 300 V DC, złącze 7/8 "-16 UN, 3-pinowe, IP67, 0 ... 20 Hz, odporny na ciśnienie do 1000 psi
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NJ2-F-US-1.025-V93
- Odporność na spawanie
- Zasięg działania 2 mm
- Ocena 1000 psi
- 2-żyłowy AC / DC
| Opis produktu |
|---|
| Przełącznik pozycji cylindra |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | Dwuprzewodowy | |
| Znamionowa odległość robocza | 2 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | AC/DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 1.62 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,85 | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 20 Hz | |
| Histereza | 10 ... 20 % 15 typ. | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | tak | |
| Spadek napięcia | ≤ 7 V. | |
| Prąd chwilowy (20 ms, 0,1 Hz) |
max. 3 A | |
| Znamionowy prąd roboczy | 8 ... 300 mA AC/DC | |
| Prąd wyłączenia | < 1.7 mA | |
| Mag. Siła pola, pola prądu przemiennego | 250 mT | |
| Mag. Siła pola, pola prądu stałego | 100 mT | |
| Ograniczenie danych | ||
| Ciśnienie robocze dynamicznie | 1000 psi | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED zielony | Zasilanie włączone | |
| Czerwona dioda LED | Status wyjściowy | |
| LED czerwony / zielony | Sygnalizacja zwarcia / przeciążenia | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Znamionowe napięcie robocze | 20 ... 250 V AC / DC | |
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyk złącza 7/8 cala-16 UN, 3-pinowy | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Materiał | Obudowa: cynk Sonda: aluminium |
| Uwaga | X = 1.025 in (26 mm) | |