IHP12-S1.5NC94-N12
Czujnik indukcyjny wysokociśnieniowy XECRO, średnica M12, sn=1,5 mm, 500 bar, NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=94 mm
IHP12-S1.5NC94-N12 - Zdjęcie 1 z 2
IHP12-S1.5NC94-N12 - Zdjęcie 2 z 2
IHP12-S1.5NC94-N12
IHP12-S1.5NC94-N12
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Wersja
Czujniki indukcyjne odporne na wysokie ciśnienie
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
IP67/IP69K
Gwarancja
25
Producent
XECRO
Cechy szczególne
odporność do 500 bar