IHP12-S1.5NO78-N12
Czujnik indukcyjny wysokociśnieniowy XECRO, średnica M12, sn=1,5 mm, 500 bar, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=78 mm
IHP12-S1.5NO78-N12 - Zdjęcie 1 z 2
IHP12-S1.5NO78-N12 - Zdjęcie 2 z 2
IHP12-S1.5NO78-N12
IHP12-S1.5NO78-N12
Cechy szczególne
odporność do 500 bar