IHP14-S3PO65S-N12
Czujnik indukcyjny wysokociśnieniowy XECRO, średnica M14, sn=3 mm, 1000 bar, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=65 mm
IHP14-S3PO65S-N12 - Zdjęcie 1 z 2
IHP14-S3PO65S-N12 - Zdjęcie 2 z 2
IHP14-S3PO65S-N12
IHP14-S3PO65S-N12
Cechy szczególne
odporność do 1000 bar