IMF12-S4PO50-A12
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=50 mm, IP69K
IMF12-S4PO50-A12 - Zdjęcie 1 z 2
IMF12-S4PO50-A12 - Zdjęcie 2 z 2
IMF12-S4PO50-A12
IMF12-S4PO50-A12
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Wersja
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
Gwarancja
25
Producent
XECRO
Cechy szczególne
metalowe czoło
Zasilanie
Polaryzacja
Funkcja wyjścia
Strefa działania
Wykonanie czoła
Opisy produktu
Czujnik indukcyjny, producentem jest firma XECRO, średnica obudowy cylindrycznej M12, strefa nominalnego zasięgu wynosi 4 mm, czoło zabudowane, polaryzacja PNP / funkcja wyjścia NO, wymagany zakres zasilania 10-30 VDC, podłącznie poprzez standardowy konektor przemysłowy M12, maksymalna częstotliwość pracy czujnika 1000Hz, długość całkowita obudowy L=50 mm, poziom ochrony IP69K.