WTB4SP-21312120ZZZ - 1139074
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, VISTAL®, zasięg do 250 mm, tłumienie tła, tryb push-pull, Teach-in/potencjometr, obudowa slim, szybka reakcja, wykrywanie obiektów od 0,2 mm, odporność IP67.
WTB4SP-21312120ZZZ - 1139074
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W4, WTB4SP-21312120ZZZ, Zasięg min./maks.: 4 mm / 250 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Tłumienie tła, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany przez ciemność, Typ przyłącza: Wtyk M8, 3-pinowy, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Materiał obudowy: VISTAL®, Rodzaj ustawiania: Przycisk Teach-in, potencjometr, Element przyciskowo-obrotowy, Korpus: Prostopadłościenny
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 4 mm
Maks. zasięg wykrywania 250 mm
Zakres ustawienia wartości progowej przełączania dla tłumienia tła 10 mm ... 250 mm
Obiekt referencyjny Obiekt o współczynniku remisji 90% (odpowiada wzorcowi bieli wg DIN 5033)
Odstęp minimalny pomiędzy ustawionym zasięgiem oraz tłem (czarny 6% / biały 90%) 5 mm, przy odległości 150 mm
Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności 40 mm ... 170 mm
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 4 mm (150 mm)
Parametry LED
Referencja normatywna EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 635 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), standardowo
0,2 mm (przy odległości 180 mm)
Obiekt o współczynniku remisji 90% (odpowiada wzorcowi bieli wg DIN 5033)
Rodzaj ustawiania
Element przyciskowo-obrotowy BluePilot: do ustawiania zasięgu
Wskaźnik
Niebieska LED BluePilot: wskaźnik zasięgu
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale wł.: obiekt obecny
Stale wył.: brak obiektu
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.404 lat(a)
DCavg 0%
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 5 Vss
Kategoria użytkowa DC-12 (Wg EN 60947-5-2)
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu ≤ 20 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany przez ciemność
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UB / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Układy zabezpieczające wyjścia Zabezpieczenie przed zamianą biegunów
Zabezpieczenie nadprądowe
Chronione przed zwarciem
Czas odpowiedzi ≤ 500 µs
Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) 150 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Przyporządkowanie styków/żył
Funkcja styku 4/czarny (BK) Wyjście cyfrowe, załączane przez ciemność, obiekt obecny → wyjście Ǭ LOW
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Szczegóły budowy Slim
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 12,1 mm x 41,9 mm x 18,6 mm
Przyłącze Wtyk M8, 3-pinowy
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Wtyk Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Maks. moment dokręcenia śrub mocujących 0,4 Nm
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP66 (EN 60529)
IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło sztuczne: ≤ 50.000 lx
Światło słoneczne: ≤ 50.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)