E36CM-SSI-1221-09-20
Enkoder absolutny wieloobrotowy, oś 6 mm, interfejs SSI, kod binarny CCW, 9 bitów - 512 kroków + 20 bitów - 1 048 560 obrotów, RS485 4,5 - 30V, kabel radialny 2m
E36CM-SSI-1221-09-20 - Zdjęcie 1 z 2
E36CM-SSI-1221-09-20 - Zdjęcie 2 z 2
E36CM-SSI-1221-09-20
E36CM-SSI-1221-09-20
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2 tygodnie
Wersja
Absolutny wieloobrotowy
Opisy produktu
Enkodery absolutne wieloobrotowe z ośką seria E36CM
Rozdzielczość : do 14 bitów
Ilość obrotów: do 24 bitów
Technologia magnetyczna
Średnica zewnętrzna 36,5 mm
Wałek Ø 6 mm
Specyfikacja mechaniczna:
Materiał obudowy: aluminium
Wał: stal nierdzewna
Żywotność łożysk: 1 × 1010
Ochrona przed kurzem i rozpryskami zgodnie z DIN EN 60529: IP 64
Moment bezwładności wirnika: 2 gcm2
Początkowy moment obrotowy przy 20ºC (68ºF): ≤ 0,01 Nm
Waga: ok. 0,08 kg
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6:  100 m/s2 (10 Hz… 2000 Hz)
Udar zgodny z DIN EN 60068-2-27: 1000 m/s2 (6ms)
Połączenie promieniowe przewód 2 metry (inne długości kabli dostępne na zamówienie)
Parametry elektryczne:
Interfejs: SSI
Wyjście elektroniczne: RS485
Zasilanie (VCC): 4,5… 30 VDC
Zużycie: ≤ 100 mA
Kod: binarny, Gray
Protokół: SSI
Rozdzielczość jednoobrotowa: do 14 bitów
Ilość obrotów: do 24 bitów
Absolutna dokładność: ± 0,35 °
Względna dokładność: ± 1,5 LSB
Max. obciążalność / kanał: ± 20 mA
„Niski” poziom sygnału: <0,8 VDC
„Wysoki” poziom sygnału: 2… 5,5 VDC
Częstotliwość: 50 kHz… 2 MHz