MLG05S-0745D10501 - 1213960
Kurtyna pomiarowa SICK, trzy wyjścia IO-Link, wykrywanie obiektów do wysokości 745 mm, odstęp wiązek 5 mm, zasięg 5 m, IP65/IP67, synchronizacja optyczna, czas odpowiedzi 17,3 ms.
MLG05S-0745D10501 - 1213960
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG05S-0745D10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 3 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 5 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 745 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 17,3 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Prime - Standard functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 9 mm
Odstęp miedzy wiązkami 5 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 150
Wysokość pola detekcji 745 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Automatyczna klasyfikacja wysokości
Q2 / IN Automatyczna klasyfikacja wysokości
Q3 Automatyczna klasyfikacja wysokości
inverted
Programowanie metodą uczenia
key lock off
Tryb pracy
Standard Tak
Funkcja
Wiązka krzyżowa Tak
Blokowanie wiązek Tak
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów
Object recognition
Height classification
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Object height measurement
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 62,5 mA
Pobór prądu, odbiornik 150 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 1,749 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 17,3 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 38,4 kbit/s (COM2)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 6 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800067
DeviceID DEC 8388711
Długość danych procesowych 6 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 3 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 3
Wejście cyfrowe
Liczba 1
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 12.000 lx
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C