MLG05W-0600R12501 - 1133415
Kurtyna pomiarowa SICK z IO-Link i 4 wyjściami cyfrowymi, pole 895 mm, zasięg 2,5 m, rozdzielczość 0,1 mm, 180 wiązek, czas reakcji 36,7 ms, teach-in, IP65/IP67.
MLG05W-0600R12501 - 1133415
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2 WebChecker, MLG05W-0600R12501, Wersja urządzenia: Prowadzenie krawędzi wstęgi, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 5 mm, Zasięg roboczy: 2,5 m, Szerokość pola pomiarowego łącznie: 895 mm, Szerokość pola pomiarowego szczegółowo (strona przyłączy / obszar środkowy / strona czołowa): 895 mm / 0 mm / 0 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 36,7 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Prowadzenie krawędzi wstęgi
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Minimalna długość obiektu 4 mm
Odstęp miedzy wiązkami 5 mm
Rozdzielczość 0,1 mm
Czas cyklu 32 µs na wiązkę
Powtarzalność 6 µm
Dokładność ± 0,3 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 180
Szerokość pola pomiarowego łącznie 895 mm
Szerokość pola pomiarowego szczegółowo
Szerokość pola pomiarowego (strona przyłączy) 895 mm
Strefa martwa (obszar środkowy) 0 mm
Szerokość pola pomiarowego (strona czołowa) 0 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1/C Alarm ogólny
Q2 Standard uczenia (Teach-in)
Q3 Pozycja krawędzi 1
Q4 Pozycja krawędzi 10
Zastosowanie Tryb standardowy
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 64 mA
Pobór prądu, odbiornik 156 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 34 mm x 979,4 mm x 30,6 mm
Typ przyłącza Wtyk M12, 5-biegunowy, 0,22 m
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Złącze żeńskie M12, 4-pinowe, kodowanie D, 0,19 m
Klasa ochrony III
Masa 2,059 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 3,5 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 2,5 m
Czas odpowiedzi 36,7 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 230,4 kbit/s (COM3)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 14 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 80022F
DeviceID DEC 8389167
Długość danych procesowych 32 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 4 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 4
Wejście cyfrowe
Liczba 3
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Odporność na światło zewnętrzne 100.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C