MLG20A-1940R10801 - 1116965
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 8,5 m, wysokość pola detekcji 1940 mm, odstęp wiązek 20 mm, cztery wyjścia cyfrowe, IO-Link, szybkie skanowanie, IP65/IP67, funkcja teach-in.
MLG20A-1940R10801 - 1116965
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG20A-1940R10801, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 20 mm, Zasięg roboczy: 8,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.940 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 8,9 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 20 mm, 24 mm
Odstęp miedzy wiązkami 20 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 98
Wysokość pola detekcji 1.940 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 59,9 mA
Pobór prądu, odbiornik 139,6 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 4,149 kg
Zasięg roboczy 8,5 m
Czas odpowiedzi 8,9 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C