IPC03-20PVC 50PCS - 70143964
Nośnik danych RFID systemy firmy Pepperl+Fuchs, 250 kHz, IP68, temp. pracy -15 ... 55 st.C, 50 sztuk w opakowaniu
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID Transponder IPC03-20PVC 50pcs
- Bezbateryjny nośnik danych
- 32-bitowy kod poprawkowy
- Dostępna pamięć 928 bitów
- Czytelne i do zapisu z obu stron
| Opis produktu |
|---|
| Nośnik danych |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość pracy | 125 kHz | |
| Szybkość transmisji | 2 kBit / s | |
| Pamięć | ||
| Rodzaj układu | EM4450 Titan (EM Microelectronic) | |
| EEPROM | 928 Bit | |
| Czytaj cykle | bez limitu | |
| Pisz cykle | > 100000 | |
| Okres przechowywania danych | 10 lprzy przy 55 ° C (131 ° F) | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 300330 | |
| RoHS | ||
| Dyrektywa 2011/65 / UE (RoHS) | IEC/EN 63000 | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| RFID | ISO / IEC 18000-2 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -15 ... 55 ° C (5 ... 131 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -15 ... 75 ° C (5 ... 167 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wysokość obudowy | 0,8 mm | |
| Średnica obudowy | 20 mm | |