LMS511-22100 HEAVY DUTY - 1071996
Czujnik LiDAR SICK Heavy Duty do aplikacji polowych, zakres pracy 0,2–80 m, rozdzielczość wysoka, IP65/IP67, kąt 190°, częstotliwość do 100 Hz, 6 wyjść i 4 wejścia cyfrowe, do 5 analizowanych ech.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (1 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki LiDAR, LMS5xx, LMS511-22100 Heavy Duty, Zakres pracy: 0,2 m ... 80 m, Rozdzielczość: High Resolution, Stopień ochrony: IP65, IP67, Kolor: Szary (RAL 7032), Zintegrowana aplikacja: Analiza pól, Wyprowadzanie danych pomiarowych, Typ przyłącza: 4 x Wtyk okrągły M12 (stal nierdzewna), Częstotliwość skanowania: 25 Hz, 35 Hz, 50 Hz, 75 Hz, 100 Hz
Cechy
Obszar zastosowań Outdoor, Indoor
Wariant Heavy-Duty
Rozdzielczość High Resolution
Źródło światła Podczerwień (905 nm, ± 10 nm)
Klasa lasera 1 (EN/IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014+A11:2021)
Kąt otwarcia
Poziomo 190°
Częstotliwość skanowania 25 Hz
35 Hz
50 Hz
75 Hz
100 Hz
Rozdzielczość kątowa
Poziomo 0,042°, interlaced
0,083°, interlaced
0,1667°
0,25°
0,333°
0,5°
Jednostka pola skanowania Jednostka pola skanowania łączona: ± 0,72°
Typowy błąd stożka: 1 wartość Sigma - 0,11° ± 0,1°
Typowe ustawienie ukośne: 1 wartość Sigma + 0,15° ± 0,08°
Ogrzewanie Ogrzewanie samoczynne za pomocą wbudowanego ogrzewania dodatkowego
Zakres pracy 0,2 m ... 80 m
Zasięg
W przypadku współczynnika remisji 10% 26 m
Dokładność pomiaru ± 12 mm
Wielkość plamki Rozbieżność: 4,7 mrad
Na okienku kontrolnym: 13,5 mm
Na 26 m: 136 mm
Na 40 m: 202 mm
Liczba analizowanych ech 5
Mechanika/elektryka
Typ przyłącza 4 x Wtyk okrągły M12 (stal nierdzewna)
Napięcie zasilające 24 V DC, ± 20 %
Pobór mocy 22 W, + grzałka 55 W (typowo)
Materiał obudowy AlSi12
Kolor obudowy Szary (RAL 7032)
Materiał szybki przedniej Poliwęglan, z powłoką odporną na zarysowanie
Stopień ochrony IP65 (EN 60529, ustęp 14.2.7)
IP67 (EN 60529, ustęp 14.2.7)
Klasa ochrony III (IEC 61140:2016-11)
Masa 3,7 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 160 mm x 155 mm x 185 mm
MTBF > 100 lat(a)
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD > 100 lat(a)
Wydajność
Czas odpowiedzi ≥ 10 ms
Wykrywane kształty obiektów Niemal dowolny
Błąd systematyczny ± 25 mm (1 m ... 10 m)
± 35 mm (10 m ... 20 m)
Błąd statystyczny 7 mm (1 m ... 10 m)
9 mm (10 m ... 20 m)
Zintegrowana aplikacja Analiza pól
Wyprowadzanie danych pomiarowych
Liczba zestawów pól 10 pól/pola
Liczba symultanicznych analiz 10
Filtr Filtr echa
Filtr mgły
Filtr cząstek stałych
Filtr wartości średniej
Filtr zapobiegający oślepianiu
Interfejsy
Ethernet
Funkcja Host i AUX, NTP
Prędkość przesyłania danych 10/100 Mbit/s
Szeregowy
Funkcja Host i AUX
Prędkość przesyłania danych 9,6 kBaud ... 500 kBaud
CAN
Funkcja Rozszerzenie wyjść
Prędkość przesyłania danych 20 kBit/s, 500 kBit/s, 1 MBit/s, Synchronizacja
USB
Uwaga Mini USB
Funkcja Interfejs serwisowy
Wejścia dwustanowe 4 (cyfrowy, enkoder (HTL), synchronizacja)
Wyjścia dwustanowe 6 (digital)
Wskazania optyczne 5 LEDs (dodatkowo wyświetlacz 7-segmentowy)
Pamięć parametrów Zintegrowana we wtyczce systemowej z pamięcią parametrów klonowania
Dane dotyczące otoczenia
Remisja obiektu 2 % ... > 1.000 % (Odbłyśniki)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
Wyemitowane promieniowanie Warunki przemysłowe (IEC 61000-6-3:2020 / EN IEC 61000-6-3:2007+A1:2011)
Odporność na drgania
Kontrola sinusowa 10 Hz ... 150 Hz, Amplituda 0,35 mm do 5 g, 20 cykli
Odporność na wstrząsy 15 g, 11 ms, 6 pojedyncze udary / oś
10 g, 16 ms, 1000 pojedynczych udarów / oś
Odporność udarowa IK05, IK06, IK07 (DIN EN 50102:09-1997)
Temperatura otoczenia pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura składowania –40 °C ... +70 °C