IMG30-15BNSZC0K - 1135624
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, korpus krótki, zasięg 15 mm, NPN, styk NO, wtyk M12 4-pinowy, montaż w metalu, odporność na środki chłodzące, IP67/IP68/IP69K.
IMG30-15BNSZC0K - 1135624
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMG, IMG30-15BNSZC0K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, maszyny mobilne, trudne warunki pracy, Zasięg Sn: 15 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wytrzymałość na temperaturę
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 15 mm
Zasięg gwarantowany Sa 12,15 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Badanie korozyjności Badanie w mgle solnej EN 60068-2-52: stopień 5, 4 cykle
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania Odporność na drgania wg EN 60068-2-6 Fc: 60 g Peak (10 Hz – 2000 Hz)
Szum szerokopasmowy wg EN 60068-2-64: 15 g rms (5 Hz – 2000 Hz) / 8 godzin w każdym kierunku 3-osiowego układu współrzędnych
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Mosiądz niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 50,7 mm
Użyteczna długość gwintu 32,7 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 70 Nm
MTTFD 1.820 lat(a)
DCavg 0 %