NBN25-30GM50-A2-M1-5M - 293454-0092
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 25 mm, czoło niezabudowane, PNP, 4-przewodowy / NO + NC, 7 ... 30 V DC, przewód 5 m z PUR, IP68 / IP69K, 0 ... 450 Hz
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBN25-30GM50-A2-M1-5M
- 25 mm czoło niezabudowane
- Zwiększona odległość robocza
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - Ze zwiększonym uszczelnieniem, klasa ochrony
IP68 / IP69K - Zatwierdzenie typu E1
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 25 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 20.25 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 75 mm x 75 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0,5 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 28 mm | |
| B | 40 mm | |
| C | 75 mm | |
| F | 120 mm | |
| Napięcie robocze | 7 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 450 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 4 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 10 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 100 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1494 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Zatwierdzenie E1 | 10R-04 | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PUR, 5 m | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |