NBN2,5-8GM35-E1L-0,5M-Y - 70134663
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBN2,5-8GM35-E1L-0,5M-Y
- 2,5 mm czoło niezabudowane
- Odporny na pole magnetyczne
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 2,5 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 2.03 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.35 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,75 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie nominalne | 5 V. | |
| Napięcie robocze | 4.75 ... 5.25 V | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 800 Hz | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | nie | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | nie | |
| Spadek napięcia | ≤ 1 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 40 mA | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 50 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 10 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, czerwony | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | 10 ... 80 °C (50 ... 176 °F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel | |
| Materiał obudowy | mosiądz, niklowany | |
| Czoło aktywne | LCP, black | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Kabel | ||
| Średnica kabla | 3.5 mm ± 0.1 mm | |
| Materiał | PCV | |
| Kolor | czarny | |
| Core cross section | 0,14 mm 2 | |
| Długość | L1 = 500 mm ± 10 mm, L2 = 50 mm ± 2 mm, L3 = 5 mm stripped and tinned | |